Niedziela, 24 września 2023. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Archiwum szuka pamiątek związanych z "Mławianką"

2022-03-11 11:40:00 (ost. akt: 2022-03-11 11:41:53)
Na zdjęciu mecz "Mławianka" Mława kontra Legia Warszawa 23 października 1993 roku w Mławie

Na zdjęciu mecz "Mławianka" Mława kontra Legia Warszawa 23 października 1993 roku w Mławie

Autor zdjęcia: Zbiory Janusza Grochowskiego

Podziel się:

W związku ze zbliżającymi się w 2023 roku obchodami 100. rocznicy powstania klubu ,,Mławianka” Mława Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział w Mławie podjęło kroki, mające na celu przygotowanie okolicznościowej wystawy poświęconej klubowi.

W związku z planowaną inicjatywą, Archiwum wraca się do wszystkich osób, które dysponują pamiątkami związanymi z klubem "Mławianka" Mława np. fotografiami, dokumentami, plakatami, pucharami, biletami, proporczykami itp. – o zgłaszanie się do siedziby Archiwum Państwowym w Warszawie Oddział w Mławie, mieszczącej się przy ulicy Narutowicza 3.

Wszystkie pamiątki zostaną sfotografowane i zeskanowane po czym zwrócone właścicielom. Wybrane fotografie pamiątek, po opatrzeniu stosownym podpisem i za zgodą właścicieli, zostaną zaprezentowane na przygotowywanej wystawie. Zainteresowane osoby będą mogły też przekazać pamiątki do zasobu Archiwum Państwowym w Warszawie Oddział w Mławie na zasadzie umowy darowizny.

Dane kontaktowe: Archiwum Państwowym w Warszawie Oddział w Mławie, ul. Narutowicza 3, tel. : 023 654 33 09, e-mail : apw.mlawa@warszawa.ap.gov.pl.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB