Sobota, 23 września 2023. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Podsumowanie konkursu "Moja Historia"

2022-03-07 11:00:00 (ost. akt: 2022-03-07 11:23:40)

Autor zdjęcia: Materiały Archiwum Państwowego w Warszawie, Oddział w Mławie

Podziel się:

W siedzibie Archiwum Państwowego w Warszawie Oddział w Mławie we środę 2 marca 2022 odbyło się niezwykle miłe wydarzenie – rozdanie nagród w konkursie "Moja Historia". Pierwsze miejsce zdobył Bartosz Fronczak ze Szkoły Podstawowej w Dzierzążni.

Archiwum Państwowego w Warszawie Oddział w Mławie gościł laureatów, wyróżnionych oraz pozostałych uczestników konkursu wraz z nauczycielami i rodzicami.

Oprócz kierownika mławskiego oddziału Archiwum Państwowego w Warszawie Katarzyny Oleksiak, wydarzenie uświetniła obecność pozostałych członków Kapituły Konkursu: Anny Wajs, zastępcy Dyrektora Archiwum Państwowego w Warszawie oraz Anny Kowalskiej, kierownika Oddziału w Otwocku Archiwum Państwowego w Warszawie.

Laureatami konkursu zostali: Bartosz Fronczak ze Szkoły Podstawowej w Dzierzążni – I miejsce, Gabriela Tomaszewska z SP nr 6 w Mławie – II miejsce oraz Zuzanna Rzeplińska z SP nr 1 w Mławie - III miejsce.

Wyróżnieni: Szymon Rosłon ze Szkoły Podstawowej w Niechłoninie, Maja Skoworotkin ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie, Julia Miszczuk ze Szkoły Podstawowej w Niechłoninie, Gabriela Koźlakiewicz ze Społecznej Szkoły Podstawowej "Wyspianum" w Mławie, Igor Zdrojewski ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie oraz Monika Nowakowska ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a szkoły, których uczniowie wzięli udział w konkursie – materiały edukacyjne.
Materiały Archiwum Państwowego
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB