Wtorek, 5 lipca 2022. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Urząd Miasta Mława zachęca: Rozlicz swój PIT w Mławie!

2022-02-04 08:50:55 (ost. akt: 2022-02-04 09:04:18)

Autor zdjęcia: pixabay

Podziel się:

Ruszyła kampania społeczne skierowana do osób, które mieszkają w Mławie, ale nie są tu zameldowane. Urząd Miasta Mława zachęca do rozliczania PIT-ów w tym mieście.

"Jeśli jesteś związany z Mławą, rozlicz w naszym mieście swój PIT i czerp z tego korzyści! Możesz liczyć np. na dodatkowe punkty przy rekrutacji dziecka do przedszkola i otrzymanie Karty Mławiaka, która uprawnia m.in. do darmowych przejazdów Mławską Komunikacją Miejską" - czytamy na stronie internetowej UMM.

Wchodzimy w okres rozliczeń rocznych. Do końca lutego pracodawcy są zobowiązani przekazać pracownikom informacje o uzyskanych przez nich dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych, a także wysokości potrąconych składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

Czym zachęca UMM?

"Te informacje zawiera PIT 11. Zanim na podstawie danych zapisanych w tym dokumencie wypełnimy roczne zeznanie podatkowe, warto pomyśleć o tym, aby rozliczyć się w Mławie. Jeśli zostawiasz swój podatek w naszym mieście, możesz czerpać z tego korzyści.

Twoje pieniądze przeznaczymy m.in. na budowę placów zabaw, ulic, chodników, oświetlenia, obiektów sportowych. Dzięki nim nasze miasto będzie dalej prężnie się rozwijać.

Możesz też osiągnąć osobiste korzyści – jako osoba, która opłaca podatek w Mławie otrzymujesz dodatkowe punkty przy rekrutacji Twojego dziecka do przedszkola i Kartę Mławiaka, która uprawnia do bezpłatnych przejazdów Mławską Komunikacją Miejską oraz zniżek u Partnerów Karty Mławiaka (ich lista jest dostępna na stronie internetowej UMM)."

To, jaki udział z twojego PIT-u trafia do budżetu miasta możesz łatwo sprawdzić wchodząc na stronę: https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-miasta/mlawa/2021.

"Jeśli już zostawiasz swój podatek w naszym mieście – jesteśmy z Ciebie dumni" - kontynuuje UMM. — "Jeśli jeszcze tego nie robisz - dołącz do nas i rozlicz swój PIT w Mławie. To proste – w zeznaniu rocznym wpisz adres Urzędu Skarbowego w Mławie."
Informacja UMM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB