Czwartek, 19 maja 2022. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Czy macie zdjęcia ze świątecznych spacerów?

2021-12-26 15:32:53 (ost. akt: 2021-12-26 15:37:34)

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Podziel się:

Czy macie już zdjęcia ze świątecznych spacerów? Jesteśmy pewni, że wykorzystaliście tegoroczne białe Boże Narodzenie także na spacery. Pogoda sprzyjała, słoneczko zachęcało, śnieg się skrzy. Na pewno macie także zdjęcia z tych malowniczych spacerów.

Nie da się ukryć, że nawet przy największej inflacji Polacy na Święta Bożego Narodzenia przygotowują sporo na bożonarodzeniowy stół.

Może nie jest tych potraw 12 (chociaż potrafimy sprytnie liczyć i wliczając każdą kawę, czy słodycze, może nam wyjść ta tradycyjna liczba), ale jedzenia niemal w każdym domu jest sporo.

Na dodatek, mamy zwyczaj jedzenia wszystkiego, żeby się nie zmarnowało. To zwyczaj i dobry, i zły. No bo przecież marnowanie żywności jest czymś nagannym i każdy to czuje, ale też przejadanie się nie sprzyja naszym organizmom.

Jest jednak coś, co nas ratuje. Po biesiadowaniu warto wyjść na spacer. Szczęśliwie tegoroczne Boże Narodzenie jest białe i chwilami słoneczne.

Dodam tylko, że spacer do kościoła i z powrotem, to za mało, żeby spalić wszystko co zjedliście ;) Zwłaszcza, gdy do kościoła jedziecie samochodem.

Rekomendujemy także fotografowanie świąteczno-zimowych plenerów. My tak zrobimy. Pozdrawiamy świątecznie.
lub


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB