Czwartek, 27 stycznia 2022. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Mikołajkowy Turniej Seniorów za nami

2021-12-23 08:18:04 (ost. akt: 2021-12-23 08:36:16)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

Podziel się:

Piąta edycja Mikołajkowego Turnieju Seniorów w piłce nożnej zgromadziła na starcie dziesięć drużyn. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci Mławianki Mława. W decydującym pojedynku okazali się lepsi od Pytonów, ekipy złożonej z wychowanków bieżuńskiej Wkry.

Drużyna Mławianki Mława zwyciężyła 2:0 – za każdym razem na listę strzelców wpisał się Maciej Rogalski.

„Rogal” wcielił się z powodzeniem w rolę napastnika. W sumie zaliczył aż dziewięć trafień. Sięgnął w ten sposób po koronę króla strzelców.

A to nie wszystko – statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Michał Michalak (wpuścił najmniej goli ze wszystkich bramkarzy).

Mławianka wystąpiła w składzie: Michał Michalak, Maciej Rogalski, Filip Rogalski, Jakub Pamintasu, Dawid Rosocha, Daniel Czerwiński, Revaz Tsilosani oraz Łukasz Wodzyński.

Obecnych reprezentantów oraz wychowanków Mławianki nie brakowało także w innych ekipach.

W La Cositas (trzecie miejsce w klasyfikacji, w meczu grupowym pokonali Mławiankę 3:2) wystąpili: Wiktor Kalman, Jakub Nowiński, Rafał Karwiński, Jakub Skudynowski, Marcin Rejniak, Jakub Tworek, Jakub Wydra, Mateusz Sokół.

Natomiast prym w szeregach Body Club-u (czwarta pozycja) nadawali Jakub Rutkowski (reprezentant Legii Warszawa) i Patryk Jankowski.
Informacja KlubuKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB