Sobota, 10 czerwca 2023. Imieniny Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Hulajnogi dla laureatek konkursu promującego bezpieczeństwo

2021-11-29 12:00:00 (ost. akt: 2021-11-29 12:08:02)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Ekipa – T.A.K. Bezpieczeństwo”. Konkurs wygrały uczennice Iga Grzywaczewska i Magda Wichowska.

Iga Grzywaczewska z klasy II a Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie i Magda Wichowska z klasy VIII Szkoły Podstawowej w Niedzborzu zwyciężyły w organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Mławie konkursie plastycznym „Ekipa – T.A.K. Bezpieczeństwo”.

Konkurencję miały niemałą, w sumie bowiem na artystyczne zmagania zgłoszono 233 prace.

Konkurs wwoim patronatem objęli i ufundowali nagrody Burmistrz Miasta Mława, Starosta Mławski i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie.

Nagrody główne – hulajnogi – wręczyli laureatkom pierwszych miejsc podczas kameralnego podsumowania konkursu w Galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie Zastępca Burmistrza Miasta Mława Szymon Zejer i Starosta Mławski Jerzy Rakowski.

Gratulacje złożyła im także prowadząca spotkanie asp. szt. Anna Pawłowska – Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mławie.


Jak się dowiedzieli uczestnicy spotkania, w związku z tak dużą liczbą zgłoszonych na konkurs prac (przypomnijmy - było ich aż 233 - przyp red.) jurorzy zdecydowali o przyznaniu 25 wyróżnień – nagrody dla autorów tych prac zostaną im przekazane w późniejszym terminie.

Przedmiotem konkursu było stworzenie komiksu o przygodach Superbohaterów – Tomka, Aśki i Kacpra – lub innej pracy plastycznej, której bohaterami są Dzieci – Superbohaterowie dbający o bezpieczeństwo własne i innych w drodze do szkoły.

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów klas I-III i uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Nagrodzone prace można obecnie podziwiać w Galerii Foyer.
KN / KSM


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB