Wtorek, 3 października 2023. Imieniny Bogumiła, Gerarda, Józefy

Rozpoczyna się przebudowa ul. Ciechanowskiej

2021-11-15 11:00:00 (ost. akt: 2021-11-15 11:22:00)
Ul. Ciechanowska

Ul. Ciechanowska

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

W listopadzie 2021 roku rozpocznie się przebudowa infrastruktury drogowej w ulicy Ciechanowskiej. Zadanie zrealizuje w 11 miesięcy od firma Krusz-Bet Plus z Uniszek Zawadzkich.

Planowana jest budowa kanalizacji deszczowej, asfaltowej nawierzchni drogi z obustronnymi chodnikami i ścieżką rowerową oraz energooszczędnego oświetlenia ulicznego w technologii LED.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców posesji przy tej ulicy oraz korzystających z niej uczestników ruchu.

Jak wcześniej informowaliśmy, w ramach zadania wybudowane zostaną: 376 metrów nawierzchni z betonu asfaltowego, obustronne chodniki z kostki betonowej (łączna długość: ok. 380 m.), jednostronna ścieżka rowerowa z kostki betonowej bezfazowej, zjazdy do posesji, kanalizacja deszczowa i oświetlenie.

Zadanie zrealizuje za 1 244 915,11 zł w ciągu 11 miesięcy od podpisania przez nią umowy z Miastem Mława, wyłoniona w prowadzonym przez miasto postępowaniu firma Krusz-Bet Plus z Uniszek Zawadzkich.

W czasie robót z pewnością będzie dochodziło do utrudnień w ruchu, w związku z czym Urząd Miasta Mława prosi o cierpliwość i wyrozumiałość.

Przypomnijmy, że na poprawę spójności komunikacyjnej miasta poprzez przebudowę ul. Ciechanowskiej Miasto Mława otrzymało z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dofinansowanie w wysokości 892 174,32 zł
KN / KSM


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB