Czwartek, 27 stycznia 2022. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

PIJANY KIEROWCA Z DOŻYWOTNIM ZAKAZEM ZATRZYMANY DZIĘKI REAKCJI ŚWIADKA

2021-11-09 11:14:14 (ost. akt: 2021-11-09 11:16:45)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

Podziel się:

Dzięki reakcji przypadkowego świadka, patrol prewencji zatrzymał pijanego kierowcę z dożywotnim zakazem kierowania pojazdami. 48-letni mieszkaniec Mławy miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Został zatrzymany na ul. Kopernika w Mławie.

Wczoraj, po godzinie 17.00, dyżurny mławskiej komendy Policji odebrał zgłoszenie, dotyczące podejrzanie zachowującego się kierowcy renault, który zatrzymał się na chodniku, przy ul. Kopernika.

Podczas interwencji okazało się, że za kierownicą auta siedzi 48-letni mieszkaniec Mławy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila, był agresywny.

Został obezwładniony i osadzony w policyjnym areszcie. Samochód został odholowany na koszt właściciela, na parking strzeżony.

Jak się okazało, mławianin ma orzeczony, dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Dzięki reakcji świadka udało się zapobiec niebezpieczeństwu. Jeśli widzimy podejrzanie zachowującego się kierowcę, powiadom Policję, dzwoniąc pod bezpłatny numer alarmowy 112. Twoja reakcja ma ogromne znaczenie.
Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB