Wtorek, 25 stycznia 2022. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Mława zmodernizuje bazę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

2021-10-22 12:29:15 (ost. akt: 2021-10-22 12:36:55)
Umowa z wykonawcą została podpisana 21 października

Umowa z wykonawcą została podpisana 21 października

Autor zdjęcia: Karolina Bytner

Podziel się:

Miasto Mława wyłoniło firmę, która opracuje dokumentację projektowo-kosztorysową rozbudowy bazy sportowej na terenie MOSiR-u w Mławie. Zadanie to wykona FSprojekt Pracownia Projektowa Marcin Fabiański z Brodnicy. Umowa z wykonawcą została podpisana wczoraj - 21 października.

To wspaniała informacja dla wszystkich, którzy czekają na modernizację kortów tenisowych oraz na skatepark i pumptrack. W ramach zadania zostanie wykonana dokumentacja rozbudowy obejmującej:

— budowę rowerowego placu zabaw typu pumptrack z uwzględnieniem: nawierzchni asfaltowej na torach, pomiędzy torami na skarpach nawierzchni trawiastej, utwardzonego terenu do wypoczynku z ławkami, koszami i stojakami na rowery, oświetleniem terenu;

— budowę skateparku z uwzględnieniem: nawierzchni betonowej, utwardzonego terenu do wypoczynku z ławkami, koszami i stojakami na rowery, oświetleniem terenu;

— przebudowę kortów tenisowych z uwzględnieniem wzmocnienia istniejącej nawierzchni warstwą wyrównawczą z asfaltobetonu siatką, zaprojektowania warstwy ścieralnej z asfaltobetonu oraz nowej nawierzchni ze sztucznej trawy wypełnionej piaskiem kwarcowym dedykowanej dla gry do tenisa ziemnego, wymiany ogrodzenia na nowe ocynkowane i proszkowo malowane, z wyposażeniem tj. ławkami, koszami i stojakami na rowery.

Na przełom listopada i grudnia br. zaplanowano spotkanie robocze ze środowiskiem użytkowników skateparku.
KN, SZ


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB