Czwartek, 27 stycznia 2022. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Uroczysta sesja rady powiatu mławskiego

2021-10-18 09:30:00 (ost. akt: 2021-10-18 09:37:24)
Nauczyciele oczekujący na akty nadania awansu zawodowego

Nauczyciele oczekujący na akty nadania awansu zawodowego

Autor zdjęcia: materiały starostwa powiatowego

Podziel się:

Sesja XXIX Rady Powiatu Mławskiego była niezwykle uroczysta. Jednym z powodów był Dzień Edukacji Narodowej. W programie obrad znalazło się więc nadanie awansów zawodowych nauczycielom, nagrody dla pracowników oświaty, ale też dla najlepszych maturzystów.

Sesja Rady Powiatu Mławskiego, która odbyła się w czwartek 7 października, nabrała uroczystego charakteru w momencie, gdy Starosta Mławski Jerzy Rakowski najpierw wręczył nadania awansu zawodowego, a potem nagrody dla nauczycieli i najlepszych maturzystów ze szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Mławski.

W tym roku awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego otrzymało czterech pedagogów, a Dzień Edukacji Narodowej stał się okazją, by na sesji Starosta Jerzy Rakowski uhonorował 10 nauczycieli/pedagogów za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, przyznając Nagrodę Starosty Mławskiego.

Powiat nie zapomina także o najzdolniejszych uczniach. Starosta Mławski nagrodził, zgodnie z „Programem wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z terenu powiatu mławskiego”, najlepszych maturzystów ze szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Mławski.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Materiały starostwa powiatowego


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB