Wtorek, 18 stycznia 2022. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Koncert z piosenkami Krzysztofa Krawczyka już w poniedziałek

2021-10-15 10:30:10 (ost. akt: 2021-10-15 09:18:56)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Już 18 października br. o godz. 18.00 w MDK w Mławie, z inicjatywy mławianina Dariusza Marcinkiewicza – wieloletniego współpracownika i gitarzysty zespołu śp. Krzysztofa Krawczyka, odbędzie się koncert poświęcony pamięci tego zmarłego artysty.

Podczas występu usłyszymy największe przeboje z dyskografii twórcy, wysłuchamy ciekawych anegdot oraz zobaczymy fotografie relacjonujące najpiękniejsze momenty pracy Dariusza Marcinkiewicza z Krzysztofem Krawczykiem.

Oprócz mławianina na scenie MDK wystąpią wspaniali wokaliści i instrumentaliści z Big Band Błonie. Przed nami więc wieczór pełen emocji i wzruszeń.

Każdy, kto zna lub chciałby poznać twórczość Krzysztofa Krawczyka, powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Obecność członka zespołu Dariusza Marcinkiewicza to wartość dodana tego koncertu, która uczyni go jeszcze bardziej niezwykłym.

Poza tym w grupie muzyków znajdziemy cenionych i świetnych wykonawców.

Wokalnie zachwycą nas Patrycja Smoter oraz Waldemar Wiśniewski znany szerszej publiczności z programu The Voice Senior.

Na akordeonie i fortepianie zagra Jacek Potol, na perkusji Marcin Orzechowski, na gitarze basowej Piotr Rzempoluch, a na elektrycznej Dariusz Marcinkiewicz.
O jakość tego koncertu zadba akustyk – Piotr Michalski.

Koncert jest biletowany. Wejściówki na wydarzenie można kupić online na stronie www.mdkmlawa.com/kino oraz w kasie kina MDK.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB