Sobota, 4 grudnia 2021. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza na warsztaty i koncert

2021-08-30 08:59:48 (ost. akt: 2021-08-30 11:33:40)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Podziel się:

Miejski Dom Kultury w Mławie ma sporo propozycji dla mieszkańców. Staramy się zawiadamiać Was o nich na bieżąco. Poniżej dwa wydarzenia warte zauważenia w najbliższych dniach — warsztaty "Dla każdego coś dobrego" oraz na koncert "Pieśni Polskiego Oręża".

"Dla każdego coś... dobrego!" to cykl bezpłatnych warsztatów dla młodzieży i dorosłych.

Niezobowiązujące, jednorazowe spotkania to przede wszystkim świetna okazja do zainteresowania się różnymi nowymi dziedzinami lub pogłębienia z nich wiedzy, ale także integracja i ciekawa forma spędzania czasu.

Zajęcia będą odbywały się w każdy czwartek września bieżącego roku w godzinach 17:00 –18:30 w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Każdy uczestnik może wziąć udział w dowolnej liczbie warsztatów, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

Inicjatywa sfinansowana jest ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury + Inicjatywy lokalne".

Zapisy odbywają się poprzez formularzu pod linkiem: https://forms.gle/fe7AGZKdarXL9pb46

Potwierdzenie zgłoszenia, a zarazem dostania się na warsztaty jest e-mail potwierdzający od organizatora. Prosimy, więc o baczne obserwowanie skrzynki i dokładne czytanie komunikatów!

Harmonogram i tematyka warsztatów:

– 02.09. – „Ekologiczne DIY – czyli jak o planetę dbać”
– 09.09 – „Biżuteria DIY”
– 16.09 – „Planszówkowy zawrót głowy”
– 23.09. – „Sztuka abstrakcyjna – warsztaty niecodziennych metod w malarstwie”
– 30.09. – „Szlakami Mławskich Sław – czyli jak stać się kimś wielkim”

A już w piątek 3 września 2021 r. o godz. 17.00 w Parku Miejskim w Mławie odbędzie się koncert "Pieśni Polskiego Oręża" z udziałem m.in. Ramony Rey, Marii Stasiak, Macieja Miecznikowskiego, Mateusza Mijala i Macieja Lipina. Koncert poprowadzi Anna Popek.

Kierownikiem muzycznym projektu jest Jasiek Kusek. Współorganizatorami zaś Sławomir Kowalewski - Burmistrz Miasta Mława i Jerzy Rakowski - Starosta Mławski

Impreza odbędzie się pod patronatem: prof. dra hab. Piotra Glińskiego - Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Michała Pola - Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Mława oraz dra Rafała Zgorzelskiego.

Koncert dofinansowano z środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Projekt zrealizowany we współpracy z Narodowym Centrum Kultury.
Informacja MDK


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB