Niedziela, 7 sierpnia 2022. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Kino plenerowe zaprasza w sobotę i niedzielę

2021-08-20 15:27:14 (ost. akt: 2021-08-20 15:38:12)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Mławianie i ich goście będą mogli nacieszyć się dwudniowym spotkaniem z kinem w plenerze. Ekran zostanie ustawiony między budynkami Miejskiego Domu Kultury i ratusza, a widzowie będą oglądać filmy, siedząc wygodnie na leżakach ustawionych przed wielkim monitorem. Nikt nie będzie głodny – organizatorzy (w sobotę – Miejski Dom Kultury, w niedzielę – Agencja Eventowa Recon) zadbali o to, aby oferta kulinarna dorównała filmowej. W niedzielę do Mławy przyjadą food trucki z ciekawymi propozycjami dla smakoszy.

Już w sobotę Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza do Kina na Starym Rynku. Od godziny 18:00 rozpoczną się animacje i zabawy dla dzieci.

Na 19:45 zaplanowano rozstrzygnięcie konkursu filmowego „Mława – nasze miasto”, a od 20:00 dwa seanse filmowe. Kino pod gwiazdami rozpocznie „Bystry Bill” – dla dzieci, a tuż po nim zobaczymy „La la land” dla młodzieży i dorosłych.

W niedzielę organizatorzy zapraszają do Rodzinnego Kina na Mazowszu. Od południa dla najmłodszych dostępne będą dmuchane zjeżdżalnie, działać będzie kinowa strefa z maratonem filmowym, a zajęcia i konkursy dla dzieci prowadzą animatorzy.

Organizatorzy zapraszają również na warsztaty filmowe, koncerty i – zapowiadane – seanse kultowych filmów.

O 13:00 zapraszamy na atrakcyjne nie tylko dla dzieci „Wakacje Mikołajka”. O 17:00 czeka nas potężna dawka historii i dobrego kina – „Miasto 44”.

Ostatni seans – dla dorosłych – rozpocznie się o godzinie 20:00. Zobaczymy polską komedię „Poranek kojota”.

Organizatorami Kina na Starym Rynku są Miejski Dom Kultury w Mławie oraz Narodowe Centrum Kultury. Rodzinne Kina na Mazowszu organizuje Agencja Eventowa Recon, jej głównym parterem jest Samorząd Mazowsza, a lokalnymi – Miasto Mława oraz Miejski Dom Kultury w Mławie.
Informacja UMM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB