Niedziela, 5 grudnia 2021. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Weekendowe kino plenerowe w Mławie

2021-08-11 14:38:35 (ost. akt: 2021-08-13 10:42:18)
Współczesne kino to znakomity nośnik treści promocyjnych

Współczesne kino to znakomity nośnik treści promocyjnych

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Rewelacyjna propozycja dla wszystkich miłośników kina: w weekend 21 i 22 sierpnia, siedząc na leżakach na Starym Rynku w Mławie, będziemy mieli okazję obejrzeć kultowe filmy pod gołym niebem. Obejrzymy m.in. „Poranek kojota”i „La la land”.

Ekran kina zostanie ustawiony między budynkami Miejskiego Domu Kultury i ratusza, a widzowie będą oglądać filmy, siedząc wygodnie na leżakach ustawionych przed wielkim monitorem.

Nikt nie będzie głodny – organizatorzy (w sobotę – Miejski Dom Kultury, w niedzielę – Agencja Eventowa Recon) zadbali o to, aby oferta kulinarna dorównała filmowej. W niedzielę do Mławy przyjadą food trucki z ciekawymi propozycjami dla smakoszy.

W sobotę 21 sierpnia MDK zaprasza do Kina na Starym Rynku.

Od godziny 18:00 rozpoczną się animacje i zabawy dla dzieci. Na 19:45 zaplanowano rozstrzygnięcie konkursu filmowego „Mława – nasze miasto” (więcej o konkursie można przeczytać na stronie internetowej Urzędu Miasta Mława), a od 20:00 dwa seanse filmowe.

Kino pod gwiazdami rozpocznie „Bystry Bill” – dla dzieci, a tuż po nim zobaczymy „La la land” dla młodzieży i dorosłych.

W niedzielę 22 sierpnia organizatorzy zapraszają do kultowego Rodzinnego Kina na Mazowszu.

Od południa dla najmłodszych dostępne będą dmuchane zjeżdżalnie, działać będzie kinowa strefa z maratonem filmowym, a zajęcia i konkursy dla dzieci prowadzą animatorzy.

Organizatorzy zapraszają też na warsztaty filmowe, koncerty i – zapowiadane – seanse kultowych filmów. O 13:00 zapraszamy na atrakcyjne nie tylko dla dzieci „Wakacje Mikołajka”. O 17:00 czeka nas potężna dawka historii i dobrego kina – „Miasto 44”.

Ostatni seans – dla dorosłych – rozpocznie się o godzinie 20:00. Zobaczymy polską komedię „Poranek kojota”.

Organizatorami Kina na Starym Rynku są Miejski Dom Kultury w Mławie oraz Narodowe Centrum Kultury. Rodzinne Kina na Mazowszu organizuje Agencja Eventowa Recon, jej głównym parterem jest Samorząd Mazowsza, a lokalnymi – Miasto Mława oraz Miejski Dom Kultury w Mławie.
KB, MG /KSM


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB