Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Koncert zespołu CzessBand już w niedzielę

2021-07-19 14:38:30 (ost. akt: 2021-07-19 14:46:15)

Autor zdjęcia: materiały MDK Mława

Podziel się:

CZESSBAND to warszawska kapela grająca muzykę akustyczną inspirowaną folklorem miejskim. Posłuchamy jej już w niedzielę 25 lipca na estradzie w parku miejskim w Mławie.

Niedziela 25 lipca zapowiada się naprawdę obiecująco. W tym tygodniu poznamy zupełnie nowych wykonawców, którzy zaskakują kreatywnością w tworzeniu muzyki.

Mimo iż sięgają po znane szlagiery prosto z warszawskiej Pragi, to prezentują je słuchaczom w nietuzinkowej formie. W muzyce nawiązują do tradycji, ale inspirują się również brzmieniami z innych zakątków świata.

CZESSBAND to warszawska kapela grająca muzykę akustyczną inspirowaną folklorem miejskim, ale ich celem nie jest dosłowna rekonstrukcja czy muzyczny skansen, a czerpanie bez skrępowania ze wszelkich gatunków, nawet tych niekoniecznie kojarzonych z folklorem warszawskim, jak muzyka bałkańska, węgierska czy melodie Bliskiego Wschodu.

Organizatorzy - Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza na koncert pełen żywiołów z ogromnym ładunkiem pozytywnych emocji. Będzie się działo!

Koncert CZESSBAND w niedzielę - 25 lipca 2021 o godz. 18.00. Estrada w Parku Miejskim.
Informacja MDK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB