Niedziela, 19 września 2021. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

OBYWATEL UKRAINY UGODZIŁ NOŻEM SWOJEGO RODAKA

2021-07-14 14:08:48 (ost. akt: 2021-07-14 14:15:59)
Sprawca trafił do aresztu

Sprawca trafił do aresztu

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

23-letni obywatel Ukrainy ugodził nożem w brzuch swojego 24-letniego rodaka. Obaj byli nietrzeźwi. Poszkodowany trafił do szpitala w Mławie, a sprawca do aresztu.

— Do zdarzenia doszło w niedzielę, po godz. 2 w nocy, w jednym z budynków w Mławie — informuje asp. szt. Anna Pawłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. — Interweniujący policjanci zatrzymali podejrzanego. Decyzją Sądu Rejonowego w Mławie został aresztowany na 3 miesiące.

— Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, w budynku, gdzie mieszka kilka osób, doszło do awantury, podczas której jeden z mężczyzn ranił nożem w brzuch 24-latka — kontynuuje rzeczniczka mławskich policjantów.

Podejrzany został zatrzymany przez interweniujący patrol prewencji. To 23-letni obywatel Ukrainy. Zarówno on, jak i ranny mężczyzna, byli pod wpływem alkoholu.

Zatrzymany miał w organizmie ponad 1,20 promila. Przed osadzeniem w policyjnym areszcie pobrano mu krew do badań na obecność środków odurzających.

Raniony nożem mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie.

Wczoraj, na wniosek prokuratora, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, 23-letni obywatel Ukrainy został aresztowany na 3 miesiące.

Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za przestępstwo to grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB