środa, 10 sierpnia 2022. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Finał piątej edycji Glinki Cup [ZDJĘCIA]

2021-07-08 08:10:00 (ost. akt: 2021-07-08 08:18:42)
Piąta edycja turnieju piłkarskiego Glinki Cup o Puchar Wójta Gminy Radzanów

Piąta edycja turnieju piłkarskiego Glinki Cup o Puchar Wójta Gminy Radzanów

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Podziel się:

Piąta edycja turnieju piłkarskiego Glinki Cup o Puchar Wójta Gminy Radzanów dobiegła końca. Organizatorami turnieju byli Rafał Białoskurski i Piotr Białoskurski. O zwycięstwo w turnieju rywalizowało 10 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy.

W grupie A i B znalazło się po pięć zespołów. Z grupy A do dalszego etapu turnieju awansowały zespoły Harnaś Team oraz Radzanowa. Natomiast z grupy B awans uzyskał zespół o nazwie Kąsające Prababcie oraz Ratowo.

Zespół gospodarzy uplasował się w grupie B na trzecim miejscu z dorobkiem pięciu punktów.

W meczach półfinałowych toczyła się zacięta rywalizacja.

W obu meczach do wyłonienia finalistów potrzebny był konkurs rzutów karnych. W pierwszym półfinałowym meczu Harnaś Team wygrał spotkanie z Ratowem, w drugim zaś lepszym zespołem w konkursie rzutów karnych był zespół Kąsających Prababć, eliminując Radzanów.

Mecz o trzecie miejsce to pojedynek Ratowa z Radzanowem, zakończony zwycięstwem tych pierwszych, 1:0.

W finale spotkały się zespoły, które wygrały swoje grupy. Rywalizacja była zacięta, obu zespołom zależało na rozstrzygnięciu spotkania w regulaminowym czasie gry.

Zwycięzcą tego spotkania został zespół Kąsających Prababć, pokonując Harnaś Team, 2:1.

Najlepszym strzelcem turnieju, z 3 bramkami na koncie, został Przemysław Wiśniewski reprezentujący barwy zwycięzców turnieju.

Co ciekawe, zwycięstwo w tej klasyfikacji zapewnił sobie dwiema bramkami zdobytymi w finale, wyprzedzając swojego kolegę z drużyny Daniela Ziółkowskiego.

Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Radosławowi Ambrosiewiczowi, reprezentantowi drugiego z finalistów, Harnaś Team.

Organizatorzy dziękują Wójtowi Gminy Radzanów Przemysławowi Pakuszewskiemu za ponowny udział w turnieju, firmie Power Canvas za vouchery dla najlepszego zespołu, Wiśle Płock za podarowanie gadżety dla najlepszego bramkarza i strzelca oraz partnerowi medialnemu oraz wszystkim, którzy przybyli na turniej i każdemu, kto podarował karmę dla schroniska Nadzieja w Napierkach.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB