Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Wasze zdjęcia z wakacji

2021-06-15 09:22:17 (ost. akt: 2021-06-15 09:42:21)
Gdańska starówka, czerwiec 2021

Gdańska starówka, czerwiec 2021

Autor zdjęcia: Ewa

Podziel się:

Zluzowanie obostrzeń pandemicznych i piękna pogoda sprawiły, że wyruszyliśmy na spacery i wycieczki. W czasach, kiedy każdy z nas ma w kieszeni, plecaki, czy torebce aparat fotograficzny, chętnie robimy zdjęcia odwiedzanych przez nas miejsc. Przysyłajcie je do nas, a my je opublikujemy.

Świat jest piękny. Jego przyroda, czy tworzona przez człowieka architektura, często nas urzekają. Sięgamy wtedy po aparat fotograficzny, najchętniej ten w telefonie i pstrykamy zdjęcia.

Zapraszamy Was na łamy Nowego Kuriera Mławskiego. Przysyłajcie swoje zdjęcia z wakacji, z tych długich i krótkich podróży, nawet ze spacerów, jeśli Was coś urzekło, oczarowało, a może zaintrygowało?

Czekamy na Wasze zdjęcia pod adresem redakcja@kuriermlawski.pl
W tytule maila napiszcie: zdjęcie z wakacji

Pamiętajcie, żeby napisać nam kto jest autorem fotografii (czy mamy ją podpisać imieniem i nazwiskiem, czy inaczej) oraz to, gdzie fotografia została zrobiona.

Jeśli znajdują się na niej jakieś osoby, to dorosłe muszą nam napisać, że wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku na łamach Nowego Kuriera Mławskiego oraz na stronie internetowej (i Facebook) tygodnika.

W przypadku, gdy na fotografii będą dzieci do 18 roku życia, zgodę wyraża rodzić lub prawny opiekun.

Przysłanie nam zdjęcia uznamy, za zgodę na jego publikację w naszym tygodniku i na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu Facebook.

Czekamy na Wasze nie tylko urlopowe zdjęcia z wycieczek, także po okolicy, nawet jeśli to tylko okolica Waszego domu ;) i życzymy pięknych ujęć. A dzisiaj zdjęcia z Gdańska, które zrobiła swoim telefonem w ostatni weekend pani Ewa.
lub

Gdańska starówka, czerwiec 2021


Gdańska starówka, czerwiec 2021


Gdańska starówka, czerwiec 2021
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB