Wtorek, 17 maja 2022. Imieniny Brunony, Sławomira, Wery

Mława i Ostróda z szansą na zdrowszy uśmiech

2021-05-06 09:26:32 (ost. akt: 2021-05-07 08:37:27) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Znane w Mławie i Ostródzie centra stomatologiczne „Centrum Uśmiechu” z końcem 2020 r. dołączyły do ogólnopolskiej sieci Medicover Stomatologia. Po pierwszych trzech miesiącach zmian gabinety zapraszają pacjentów do skorzystania z najwyższej jakości usług stomatologicznych. Centra oferują pełen zakres usług: od stomatologii zachowawczej i endodoncji, przez protetykę i ortodoncję, po implantologię. Dzięki współpracy z Medicover Stomatologia korzystają z wiedzy i doświadczenia ogólnopolskiego potentata, zatrudniają wykwalifikowany personel i oferują mławianom i ostródzianom „dentystę, którego jeszcze nie było”.

– W oparciu o najnowszą wiedzę, wykorzystując nowoczesne metody leczenia, zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie. Dbamy o to, aby zawsze czuli się oni bezpiecznie i jak najbardziej komfortowo – informuje lek. stom. Anna Goszczycka, założycielka „Centrum Uśmiechu” z oddziałami w Mławie i Ostródzie.
Medicover Stomatologia, równolegle do otwierania własnych centrów stomatologicznych w całej Polsce, zaprasza do współpracy lokalnych liderów – gabinety, które cechuje najwyższa jakość usług i zorientowanie na komfort pacjenta. Tak było również w przypadku mławsko-ostródzkiego „Centrum Uśmiechu”.
„Centrum Uśmiechu” to miejsca, w których pacjent otrzymuje ofertę pełnego leczenia stomatologicznego „pod jednym dachem”, a samo leczenie odbywa się w komfortowych warunkach, bezboleśnie, przy użyciu najnowszych technologii. O dobrą atmosferę dba wykwalifikowany personel, który każdego z pacjentów traktuje indywidualnie i opracowuje dla niego osobisty plan leczenia. Od samego początku pacjent wie z jakimi nakładami finansowymi będzie wiązało się leczenie i jakich efektów, po jakim czasie może się spodziewać. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, które – równie skutecznie jak strach przed bolesnym leczeniem – zniechęcają pacjentów do wizyty u stomatologa.
Centra stomatologiczne „Centrum Uśmiechu” już dziś zapraszają pacjentów – szczególnie zaś tych, którym dentysta nie kojarzy się najlepiej. Pozytywne doświadczenie gwarantowane!
CENTRUM UŚMIECHU:
• ul. Henryka Sienkiewicza 29, 06-500 Mława
• ul. Wojska Polskiego 3, 14-100 Ostróda
Przy podaniu hasła „Medicover Stomatologia” do końca maja przegląd dentystyczny w „Centrum Uśmiechu” w Ostródzie GRATIS!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB