Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Dzisiaj koncert pt. "Ze sceny i ekranu"

2020-06-19 10:35:56 (ost. akt: 2020-06-19 10:39:02)

Autor zdjęcia: MDK Mława

Podziel się:

Już dzisiaj 19 czerwca będzie można obejrzeć koncert z „Muzyka bez granic. Sieciowanie dźwiękiem”. Początek o godz. 18.00.

Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza wszystkich melomanów przed ekrany. Już w najbliższy piątek, 19 czerwca 2020 r. o godz. 18.00 na stronie internetowej instytucji oraz prowadzonych przez nią social mediach zaprezentowany zostanie kolejny koncert online z cyklu „Muzyka bez granic. Sieciowanie dźwiękiem”.

Tym razem będzie można usłyszeć największe przeboje filmowe i musicalowe w wykonaniu artystów współpracujących z Działem Edukacji Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Tytuł koncertu: Ze sceny i ekranu

Wystąpią: Karolina Róża Kowalczyk – sopran, Michał Borowski – saksofon, Jarosław Praszczałek – fortepian, prowadzenie koncertu

Cykl koncertów online „Muzyka bez granic” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”, którego celem jest wsparcie upowszechniania dorobku kultury w internecie w czasie pandemii koronawirusa.

Linki odsyłające do wydarzenia będzie można również znaleźć na stronach partnerów projektu oraz portali internetowych, stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych, które objęły patronat nad koncertami online.

Link przekierowujący do koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=gRXlIb4Y_Bs

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Miejski Dom Kultury odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.
Beata Rudzińska / MDK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB