Piątek, 12 sierpnia 2022. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Mieszkaniec Dzierzgowa z licznymi poparzeniami trafił do szpitala

2020-05-07 13:12:05 (ost. akt: 2020-05-07 13:22:15)
Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Internet, zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

38-letniego mieszkańca Dzierzgowa przetransportowano z poparzeniami twarzy śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Krakowie. Mężczyzna uległ wypadkowi we własnym garażu.

— Trwają ustalenia mławskiej policji w sprawie wypadku, do którego doszło na terenie prywatnej posesji, w garażu — poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. — 38-letni mężczyzna doznał poparzeń twarzy, klatki piersiowej i rąk. Został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do Warszawy a następnie do szpitala specjalistycznego w Krakowie.

Do zdarzenia doszło 5 maja około godziny 17.00 na terenie prywatnej posesji. Mężczyzna przebywał w garażu, w którym znajdowała się podłączona butla z gazem.

Nie wiadomo dokładnie co się wydarzyło. Nie doszło do wybuchu butli, natomiast policjanci zabezpieczyli w garażu m.in. pojemnik z zawartością nieznanej cieczy oraz palenisko gazowe.

Pomocy poszkodowanemu udzielały trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego.

Rannego , 38- letniego mężczyznę zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe. Został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Krakowie.
lubKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB