Czwartek, 9 grudnia 2021. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Koncert Pawła Szymańskiego "Pozdrowienia z Milagro"

2020-03-07 08:20:00 (ost. akt: 2020-03-02 11:48:37)

Podziel się:

W piątek, 13 marca o godz. 19.00 w Restauracji Parkowa odbędzie się koncert Pawła Szymańskiego "Pozdrowienia z Milagro".

Przed mławskimi fanami bluesa kolejny koncert osadzony w tym gatunku muzycznym. W piątek, 13 marca będziemy gościć kolejnego uzdolnionego twórcę. Zachwycimy się brzmieniem gitary rezofonicznej, harmonijki ustnej, niebanalnymi tekstami pełnymi autorefleksji i artystą, który od lat tworzy muzykę autorską. Na koncert Pawła Szymańskiego – kompozytora, tekściarza i popularyzatora bluesa zapraszamy o godz. 19.00 do Restauracji Parkowa w Mławie.

Podczas tego spotkania usłyszymy utwory z najnowszego albumu artysty „Pozdrowienia z Milagro”. Na krążku znajduje się jedenaście kawałków osadzonych w tradycji starego bluesa. Wpływy muzyki afroamerykańskiej słychać zarówno w na wskroś osobistych piosenkach autorskich, jak i dwóch utworach instrumentalnych. Ascetyczna forma kompozycji w połączeniu z akustycznym graniem z pewnością zachwyci osoby lubiące klimatyczne kameralne koncerty.

Bilety już w sprzedaży w Restauracji Parkowa w Mławie.
Cena biletu 20 zł
MDK Mława

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB