Piątek, 29 września 2023. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

Nowoczesna pracownia językowa w Uniszkach Zawadzkich

2019-12-26 17:00:00 (ost. akt: 2019-12-21 14:50:34)
W pokazowej lekcji języka angielskiego wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z wójtem Gminy Mariuszem Gębalą.

W pokazowej lekcji języka angielskiego wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z wójtem Gminy Mariuszem Gębalą.

Podziel się:

13 grudnia odbyła się pokazowa lekcja języka angielskiego w nowo powstałej pracowni językowej. Uczestniczył w niej m.in. wójt gminy Wieczfnia Mariusz Gębala.

W pokazowej lekcji języka angielskiego wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z wójtem Gminy Mariuszem Gębalą. Lekcja prowadzona była w nowej, nowoczesnej pracowni językowej, która powstała dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”. Goście zajęć lekcyjnych, które z klasą VII prowadziła Monika Rudzińska – opiekun pracowni i nauczyciel języka angielskiego, mieli okazję skorzystać z możliwości technologicznych pracowni oraz wziąć aktywny udział w zajęciach, których głównym tematem były potrawy, w tym m.in. wigilijne.

Pracownia wyposażona jest w 16 pojedynczych stanowisk dla uczniów z zestawem słuchawkowym, konsolę dla nauczyciela oraz osprzęt umożliwiającym odtwarzanie nagrań dźwiękowych. Jest to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych w klasach. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów – efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane. Z pracownią językową skuteczność przyswajania nowej wiedzy zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania.

(IP)Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB