Wtorek, 18 stycznia 2022. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Przeżyli razem 50 lat

2019-12-05 15:00:16 (ost. akt: 2019-12-05 09:43:25)

Autor zdjęcia: UMM

Podziel się:

Barbara i Eugeniusz Górscy przeżyli razem już pół wieku. Podczas spotkania w gabinecie burmistrza Sławomira Kowalewskiego zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie oraz przyjęli życzenia dalszych lat w zdrowiu i pomyślności.

Medale w imieniu Prezydenta RP wręczył Państwu Górskim Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski. Do jego życzeń dla dostojnych jubilatów dołączyli się Zastępca Burmistrza Miasta Mława Janina Budzichowska i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Lipińska oraz obecni na spotkaniu najbliżsi Państwa Górskich. Nie zabrakło także wielu wzruszających wspomnień z 50 lat wspólnego życia. Co dalej po pół wieku małżeństwa? – Planujemy kolejne 50 lat razem! – mówią jubilaci.

Przypominamy, że osoby zamieszkałe na terenie miasta, które przeżyły przynajmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim i są zainteresowane otrzymaniem medalu za długoletnie pożycie małżeńskie, mogą się zgłaszać do tutejszego Urzędu Stanu Cywilnego. Prosimy, aby zabrać ze sobą dowody osobiste, w celu sporządzenia wniosku do Prezydenta RP o przyznanie medalu. Jubilatów mogą również zgłaszać osoby z rodziny.
Źródło i fot. UMM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB