Wtorek, 5 lipca 2022. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Piknik z czworonogiem. Spotkajmy się 31 sierpnia w parku miejskim!

2019-08-28 08:39:48 (ost. akt: 2019-08-28 08:55:41)

Autor zdjęcia: UMM

Podziel się:

W najbliższą sobotę (31 sierpnia) w parku miejskim odbędzie się piknik z czworonogiem. Urząd Miasta zaprasza właścicieli wraz z pupilami na międzypsią i międzyludzką integrację.

W najbliższą sobotę (31 sierpnia) po raz kolejny porozmawiamy o profilaktyce, przypomnimy jak ważne jest czipowanie psów, dowiemy się kilku ciekawostek o pielęgnacji czworonogów i zaprezentujemy psie piękności — te małe i te duże, które zostaną zgłoszone do udziału w pokazie. Poza tym dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami i nieco lepiej poznać psie nawyki i wybryki. To będzie emocjonujące popołudnie.

Impreza rozpocznie się o godz. 13.00. O tej porze powinni się pojawić mieszkańcy, którzy chcą zaprezentować swojego psa w pokazie i zawalczyć o atrakcyjne nagrody.
Rejestracja będzie się odbywać 31 sierpnia br., w godz. 13.00-14.00, w parku miejskim, nieopodal estrady. Jest to czas na zapisy. UWAGA! Rejestracji czworonoga może dokonać osoba dorosła lub powyżej 16 roku życia.

Otwarcie Pikniku z czworonogiem odbędzie się o godz. 14.00.

Urząd Miasta przypomina, że głównym warunkiem udziału psa w pokazie jest okazanie książeczki weterynaryjnej z aktualnym wpisem szczepienia przeciwko wściekliźnie. W pokazie mogą wziąć udział psy z terenu Mławy, dorosłe i szczenięta, różnych ras oraz mieszańce. Warto wnikliwie przeczytać Regulamin.

Pokaz psów stanowi główny punkt imprezy, ale od godz. 14.00 będzie można również zaczipować psa, dowiedzieć się o adopcji psów ze schroniska w Napierkach i otrzymać materiały informacyjne.

W tym roku psy startują w następujących kategoriach:
Szczenięta I, II, III miejsce
Psy dorosłe I,II,III miejsce

Kategorie open:
Najpiękniejsza suczka pokazu,
Najpiękniejszy pies pokazu,
Najbardziej utalentowany pies,
Najbardziej medialna para,
Nagroda publiczności.

Do wygrania atrakcyjne nagrody - vouchery i gadżety.
UMM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB