Czwartek, 19 maja 2022. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Turniej piłkarski Glinki Cup już za nami!

2019-07-23 16:00:20 (ost. akt: 2019-07-23 12:45:35)

Autor zdjęcia: SP w Mławie

Podziel się:

W niedzielę, 14 lipca w miejscowości Zgliczyn - Glinki (gm. Radzanów) odbyła się III Edycja Turnieju Piłkarskiego Glinki Cup 2019 o Puchar Wójta Gminy Radzanów.

Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.
Z grupy A najlepszy okazał się zespół Kasztelanki oraz Harnaś Team. To oni mieli szansę zawalczyć o finał. Z kolei w grupie B udział w kolejnym etapie zagwarantował sobie zespół Zgliczyn Witowy oraz Orange Dragons.

W pierwszym półfinale spotkali się: Kasztelanki i Orange Dragons. Zwycięsko z tego meczu wyszli zawodnicy zespołu Kasztelanki.

Drugi półfinał należał do Zgliczyna Witowego oraz piłkarzy z Harnaś Team. W tym starciu lepszy okazał się Zgliczym Witowy. W finale czekał na niego zespół Kasztelanki, który wygrał uzyskując wynik 2:1.

W meczu o trzecie miejsce wzięli udział zawodnicy z Orange Dragons oraz Harnaś Team. Nie obyło się bez rzutów karnych. Ostatecznie lepsi okazali się reprezentanci Harnaś Team.

Nagrody dla najlepszych zespołów oraz zawodników wręczał Starosta Powiatu Mławskiego Pan Jerzy Rakowski, Wójt Gminy Radzanów Pan Przemysław Pakuszewski oraz Radni Powiatu Mławskiego: Pani Jolanta Karpińska i Pan Witold Okumski.

Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Hercel reprezentant zespołu Kasztelanki, autor 6 bramek. Nagroda dla najlepszego bramkarza turnieju także trafiła w ręce zawodnika zwycięzców – Szymona Lubaczewskiego.
IPKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB