Czwartek, 28 września 2023. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Oto nasza Złota Dziesiątka. Kto zwycięży?

2017-02-23 09:50:30 (ost. akt: 2017-02-23 10:06:38)
ZŁOTA DZIESIĄTKA NAJPOPULARNIEJSZYCH SPORTOWCÓW 

Michał Łukasiak – lekkoatletyka, Damian Łuniewski- siatkówka,  Adrian Świderski – kolarstwo, Łukasz Cichocki- siatkówka, Justyna Zembrzuska – lekkoatletyka, Sebastian Kwieciński -lekkoatletyka, Mateusz P

ZŁOTA DZIESIĄTKA NAJPOPULARNIEJSZYCH SPORTOWCÓW Michał Łukasiak – lekkoatletyka, Damian Łuniewski- siatkówka, Adrian Świderski – kolarstwo, Łukasz Cichocki- siatkówka, Justyna Zembrzuska – lekkoatletyka, Sebastian Kwieciński -lekkoatletyka, Mateusz P

Podziel się:

Zakończyliśmy głosowanie w plebiscycie ,,Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Mławskiego”. Prezentujemy dziesięciu sportowców, którzy otrzymali największą ilość Państwa głosów oddanych za pomocą smsów i kuponów. Kto zwyciężył? Dowiemy się już 25 lutego podczas uroczystej gali zakończonej Balem Sportowca.

Głosy policzone

Głosowanie sms'owe zakończyliśmy 12 lutego 2017 r. o godz 23.55. 13 lutego o godz. 12.00 zakończyliśmy przyjmowanie kuponów i tym samym ostatecznie zamknęliśmy możliwość głosowania. Komisja zliczyła wszystkie głosy i zatwierdziła ostateczne wyniki.

Wielki finał

Złota Dziesiątka Najpopularniejszych Sportowców zostanie uhonorowana podczas uroczystej gali, która odbędzie się 25 lutego w ,,Zajeździe pod Świerkami” w Mławie. Uroczystość zakończymy pierwszym w powiecie Balem Sportowca.

Moc atrakcji

Na uroczystości podsumowującej plebiscyt na naszych gości – sportowców, sponsorów, partnerów i patronów czeka wiele atrakcji; m.in.; pokaz mławskiej sekcji taekwondo – podopiecznych Witolda Gromowskiego, występ tancerzy z Mławskiego Centrum Tańca – podopiecznych Bartłomieja Szarżanowicza oraz licytacja wyjątkowych przedmiotów m.in. piłki z podpisem Zbigniewa Bońka i koszulki z podpisem Tomasza Majewskiego, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc 11-letniej Idze, która od 2014 roku boryka się z ciężka chorobą – złośliwym glejakiem mózgu.

https://m.wm.pl/2017/02/orig/0001-365052.jpg

Pomożemy Idze

https://m.wm.pl/2017/02/orig/13-1-fot-2-368204.jpg

Środki uzyskane z licytacji przeprowadzonej podczas Balu Sportowca w Mławie zostaną w całości przekazane 11-letniej Idze, która od 2014 roku boryka się z ciężka chorobą – złośliwym glejakiem mózgu. Iga to dobra i mądra dziewczynka. Jest w czwartej klasie szkoły podstawowej. Niestety jej dzieciństwo nie jest tak beztroskie jak rówieśników. W 2014 roku przeszła ciężką operację usunięcia złośliwego guza mózgu. Efektem jest częściowy niedowład lewej ręki i nogi. Jest rehabilitowana. W styczniu 2016 Iga zakończyła z sukcesem długotrwałe leczenie chemio i radioterapią. Niestety szczęście nie trwało zbyt długo. W sierpniu choroba powróciła. W marcu okaże się, w jakim jest stadium. Aktualnie niestety Iga nie może być naświetlana. Przyjmuje dwa rodzaje chemii w zastrzykach i tabletkach. Dziewczyna dzielnie znosi leczenie, nie buntuje się i nie skarży. Potrzebuje naszego wsparcia.

	https://m.wm.pl/2017/02/orig/13-2-fot-1-368211.jpg
Licytacja cennych gadżetów sportowych podczas balu prowadzona będzie przez fundację "Przyszłość dla dzieci". Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane na rzecz Igi Rudnickiej.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB