Piątek, 12 sierpnia 2022. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Klasyka na scenie MDK

2016-11-10 10:25:44 (ost. akt: 2016-11-10 10:26:46)

Podziel się:

W środę, 16 listopada mławscy melomani będą mogli wysłuchać dzieł Ludwiga van Beethovena, Ernesta Blocha, Astora Piazzolii czy Franza Schuberta. Na spotkanie ze znakomitymi muzykami Filharmonii Narodowej zapraszamy o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.

Najbliższy koncert pt. „Miedzy dźwiękami” to propozycja skierowana do słuchaczy muzyki poważnej, gustujących w wykonaniach obdarzonych silnym ładunkiem emocjonalnym i pełnymi pasji interpretacjami. W programie pojawią kompozycje największych mistrzów rozpisane na trio fortepianowe. Mławianie wysłuchają utworów zaliczanych od arcydzieł tego najpopularniejszego gatunku europejskiej muzyki klasycznej. W repertuarze nie zabraknie krótkich prezentacji twórczości znanych artystów oraz genezy niektórych dzieł. Wśród wspaniałych wirtuozów znajdą się pianista – Robert Skiera, skrzypaczka – Joanna Okoń oraz wiolonczelistka – Anna Wróbel. Zapraszamy! źródło MDK Mława


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB