środa, 27 września 2023. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Kobieta podtruła się tlenkiem węgla

2015-10-08 11:02:31 (ost. akt: 2015-10-08 13:33:32)

Autor zdjęcia: Archiwum

Podziel się:

Mławianka, mieszkanka domu przy ul. Słowackiego podtruła się tlenkiem węgla w łazience. Do zdarzenia doszło 3 października. Personel pomocy medycznej udzielił kobiecie pomocy, a straż pożarna sprawdziła teren.

Na dworze coraz chłodniej. W domach i mieszkaniach zaczynamy włączać ogrzewanie. Strażacy ostrzegają przed ulatniającym się tlenkiem węgla. Mieszkanka ul. Słowackiego w Mławie jest pierwszą poszkodowaną w tym okresie grzewczym. Kobieta podtruła się czadem we własnej łazience. Gdy na miejsce przybyła straż pożarna pomocy kobiecie udzielił zespół karetki pogotowia. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i dokonaniu pomiarów. Po ich przybyciu pomiar potwierdził obecność tlenku węgla i wskazał stężenie CO na poziomie 150 ppm. Dalsze działania polegały na pomocy zespołowi pogotowia w przemieszczeniu poszkodowanej do karetki oraz dokładnym przewietrzeniu mieszkania i ponownym pomiarze na obecność CO - miernik nie wykazał żadnego stężenia CO. red

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB