środa, 27 września 2023. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Wygrało zdjęcie Cezarego Lewandowskiego

2015-09-24 09:09:45 (ost. akt: 2015-09-24 10:15:20)
Zdjęcie Cezarego Lewandowskiego. Dynamiczna fotografia zawiera wszystkie elementy, charakterystyczne dla  mławskiej rekonstrukcji. W ujęciu widać bunkier z 1939 roku, żołnierzy obu stron konfliktu, wybuchy i bombardujący samolot.

Zdjęcie Cezarego Lewandowskiego. Dynamiczna fotografia zawiera wszystkie elementy, charakterystyczne dla mławskiej rekonstrukcji. W ujęciu widać bunkier z 1939 roku, żołnierzy obu stron konfliktu, wybuchy i bombardujący samolot.

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Konkurs na najciekawsze zdjęcie ,,bitewne” ogłosiliśmy w tegorocznym wydaniu ,,Kuriera z Pola Bitwy”. Swoje zdjęcia wysłało do nas 8 autorów, łącznie otrzymaliśmy 56 zdjęć.

Najbardziej spodobało nam się zdjęcie Cezarego Lewandowskiego. - Jestem bardzo zaskoczony wygraną. Jest mi bardzo miło – powiedział naszemu dziennikarzowi laureat konkursu. Jak zaznacza bitwę pod Mławą fotografuje od trzech lat. - Tym razem postanowiłem robić zdjęcia inaczej niż wcześniej, to znaczy od strony Niemców. Można powiedzieć, że szedłem za nimi, chciałem pokazać ich atak – mówi Cezary Lewandowski. Dodaje, że przy robieniu zdjęć bitewnych potrzebne jest szczęście, ale nie tylko. - Trzeba też umieć wypatrzeć ten odpowiedni moment – objaśnia. Cezary fotografuje przede wszystkim hobbystycznie, bardzo lubi fotografować nocną. Prócz wspomnianego zdjęcia wyróżniliśmy jeszcze dwa inne - autorstwa Karola Serafina i Grzegorza Żaka. Laureaci otrzymali zestawy bitewnych gadżetów ufundowane przez Urząd Miasta w Mławie, a ich zdjęcia spoczną w Mławskiej Skrzyni Czasu. Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie. Bartos


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB