Czwartek, 28 września 2023. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Mława. Uczniowska zniżka na basen nie dla grup zorganizowanych

2015-08-12 10:54:01 (ost. akt: 2015-08-12 10:57:06)

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Podziel się:

Młodzież szkolna ze Strzegowa, która przyjeżdżała na mławski basen, nie mogła skorzystać ze zniżki. A to pomimo informacji, że uczniowie płacą mniej. Dyrektor MOSIR-u wyjaśnił nam, że zniżka nie dotyczy grup zorganizowanych.

Grupę zorganizowaną ze Strzegowa spotkała niemiła niespodzianka na mławskiej pływalni. - Musieliśmy zapłacić 4,5 zł za godzinę, pomimo informacji, że dzieci i młodzież w okresie wakacji w godz. Od 8.00-15.00 płacą 3 zł za godzinę. Na nasze zapytanie dlaczego mamy zapłacić drożej odpowiedziano nam, że zniżka przysługuje tylko dla mławskich dzieci. Niezmiernie nas to zdziwiło, ponieważ na plakacie dotyczącym opłat nie było takiej informacji. W Strzegowie dzieci, korzystające z odkrytego basenu niezależnie od miejsca zamieszkania płacą jednakową cenę. Chciałabym dowiedzieć się dlaczego ze zniżki mogą korzystać tylko dzieci z Mławy – pyta Piotr Bochdziewicz, kierownik półkolonii organizowanej przez Krajową Radę Izb Rolniczych. Zapytaliśmy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mławie, który zarządza kryta pływalnią. - Wejście dzieci i młodzieży na pływalnię jest w cenie 3 zł w okresie wakacji dla wszystkich dzieci za okazaniem legitymacji szkolnej, również dla dzieci ze Strzegowa. Grupa kolonistów ze Strzegowa zapłaciła 4.50 za godzinę, ponieważ na wejścia grupowe nie ma zniżki wakacyjnej – informuje Piotr Jankowski, dyrektor MOSIR-u.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB