Piątek, 3 maja 2024. Imieniny Jaropełka, Marii, Niny

ŚWIETNY WYSTĘP KARWIŃSKI TEAM MŁAWA w Pucharze DFN

2023-12-04 15:07:14 (ost. akt: 2023-12-04 12:40:14)

Autor zdjęcia: KARWIŃSKI TEAM MŁAWA

W dniach 01-02.12.2023 w Bezledach odbył się turniej kickboxingu o PUCHAR DFN. W turnieju wystartowało 202 zawodników z 37 klubów z kraju i zagranicy. Wśród startujących była 5 kickboxerów z Karwiński Team Mława.

Turniej okazał się wielkim sukcesem zawodników tej drużyny, którzy zdobyli 3 Puchary DFN, srebrny i brązowy medal.
Aleksandra Żuchowska - juniorka, startująca w kat. wagowej 55kg stoczyła 2 pojedynki, pokonując obie rywalki. Warto dodać, że pierwsza rywalka to brązowa medalistka Pucharu Świata.
Drugi Puchar DFN zdobył kadet młodszy Gabriel Golian -kat. wagowej 37kg. Gabryś pokonał 3 przeciwników, 2 zawodników z Litwy i w finale zawodnika z Biskupca.
Kolejny, 3 Puchar DFN zdobył Olaf Subocz, kadet starszy kat. wagowej - 57kg.Olaf miał najdłuższą drogę, bo musiał stoczyć 4 pojedynki. Subocz to bardzo silnie bijący zawodnik, co pokazał pokonując 3 rywali przed czasem - silnymi ciosami na tułów, 4 rywala Olaf pokonał na punkty.
Srebrny medal wywalczył kadet starszy Aleksander Kuczalski - kat. wagowej 42 kg. Olek pokonał zawodnika z Nowej Soli, skutecznie rewanżując się za poprzedni turniej. W finale, po bardzo wyrównanym pojedynku Kuczalski ulega na punkty zawodnikowi z Armenii.
Brązowy medal z turnieju przywozi Patrycja Ćwiklińska, kadetka starsza - 50kg. W walce o finał prowadziła i była bliska szczęścia, jednak zabrakło trochę kondycji i ostatecznie uległa nieznacznie rywalce.

- To świetne zakończenie sezonu dla Karwiński Team Mława i napawające optymizmem na przyszły sezon - dodaje trener Mirosław Karwiński.