Zegar maturalny - do egzaminu zostało 30 dni...

2012-04-03 14:28:10 (ost. akt: 2012-04-03 14:38:04)

Świadomość upływu czasu i jego zapas (lub brak) przed nadchodzącym egzaminem motywuje do nauki. Przynajmniej teoretycznie. W praktyce bywa różnie. Został praktycznie miesiąc - 30 dni. Odliczając tydzień świąt gdzie najprawdopodobniej nikt do książki nie zajrzy zostaje 20 dni. Czas na ostre powtórki materiału.

Zegar maturalny - do egzaminu zostało 30 dni...

Autor: Internet

Anna Jaskulska - uczennica jednej z mławskich szkół średnich. Opowiada jak przygotowuje się do matury i jak zamierza wykorzystać ten ostatni miesiąc.


Jak wykorzystać ten czas aby przygotować się do matury? Jeszcze raz analizować będę arkusze maturalne z poprzednich lat. Zwrócę uwagę na wymagania egzaminacyjne, ponieważ to one wprost pokazują jaką powinno posiadać się wiedzę i umiejętności aby dobrze, a nawet bardzo dobrze zdać egzamin.

A stres?

Ppowiem szczerze, ze do tej pory się nie denerwuje. Zobaczymy jak będzie w dniu egzaminów.... Ogólnie podchodzę do tego na spokojnie, staram się nie denerwować.
Radzę wszystkim, którzy zdają maturę powtórzyć sobie materiał z danego przedmiotu. Pomimo tego, że " egzamin dojrzałości " jest bardzo ważnym oraz jakby na to nie patrzeć trudnym egzaminem, zdaję sobie sprawę, że w życiu będą trudniejsze sposoby egzekwowania wiedzy ... Życzę wszystkim jak najlepszych wyników - mówi Ania.

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie