Środowym kameralnym spotkaniem z seniorami w Dziennym Domu Senior+ w Mławie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mławie rozpoczęli serię szkoleń dla starszych mieszkańców Mławy i powiatu.
Spotkaniu towarzyszyła wystawa plakatów profilaktycznych. To druga edycja projektu mazowieckiej Policji, który potrwa do jesieni.
Szkolenie w całości poświęcone było metodom działania oszustów, złodziei i włamywaczy.
Policjantka ostrzegała przed działaniami przestępców, posługujących się m.in. metodą " na policjanta" i "na wnuczka", które są często modyfikowane.
Przestrzegała przed tzw. super okazjami, akwizytorami proponującymi okazyjne umowy na zakup sprzętu i usług.
Spotkania w ramach projektu odbywać się będą w kameralnej atmosferze, w niewielkich grupach.
To także doskonała okazja, by bezpośrednio poznać potrzeby seniorów, dotyczące poczucia bezpieczeństwa.
Informacja KPP
Informacja KPP



![Wypadek na S7! Ucierpiała kierująca i dwójka jej dzieci, wszyscy trafili do szpitala [zdjęcia]](https://m.wm.pl/2023/03/z4/dachowanie-s7-1-967305.jpg)

![Bezpieczne ferie z "Komisarzem Mławiakiem" – w szkołach odbyły się spotkania z uczniami [zdjęcia]](https://m.wm.pl/2023/02/z4/287-138634-952768.jpg)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez