Sobota, 17 kwietnia 2021. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Mławianin Patryk Podliński w Ninja Warrior Polska. Już jutro w Polsacie

2021-03-15 17:03:11 (ost. akt: 2021-03-15 17:23:35)
Patryk Podliński

Patryk Podliński

Autor zdjęcia: materiały programu Ninja Warrior

Podziel się:

Zmagania Patryka Podlińskiego będziemy mogli obejrzeć już jutro w telewizyjnym polsatowskim programie Ninja Warrior Polska.

Patryk Podliński jest co prawda zawodnikiem MMA, więc kondycji i siły mu nie brakuje, ale mimo to do programu przygotowywał się kilka ładnych miesięcy.

— Równie ważne co sprawność fizyczna, są predyspozycje psychiczne, szybkość myślenia, podejmowania decyzji — mówi mławianin. — To wszystko ma znaczenie. Do programu przygotowywałem się w Gdańsku, na tamtejszych obiektach sportowych, bo tam wówczas mieszkaliśmy.

Jak wspomina, nie tylko wzmacniał siłę i sprawność, ale też zrzucił nieco kilogramów, by być szybszym i zwinniejszym. Jaki to przyniosło efekt?

Zobaczymy już jutro — 16 marca 2021 w telewizji Polsat.

Początek programu o godz. 20:05. Program na pewno przyciągnie do telewizorów wielu mieszkańców Mławy, którzy będą trzymali kciuki za pana Patryka.

Warto przypomnieć, że każdy tor przeszkód jest niezwykle trudny. Wymaga od zawodników, tak jak wspomniał Patryk Podliński, nie tylko siły i zwinności, ale też szybkości, przewidywania, czy błyskawicznego planowania.

Zwycięzca programu zdobywa nie tylko tytuł "Prawdziwego Wojownika Ninja" i ogrom satysfakcji ale też 150 tysięcy złotych. Warto więc zawalczyć o to trofeum.
Życzymy powodzenia, a oglądającym wielu pozytywnych emocji.
lub

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB