Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Od 1 grudnia czynne kasy w ratuszu

2020-12-02 11:51:21 (ost. akt: 2020-12-02 11:55:54)

Autor zdjęcia: Krzysztof Napierski

Podziel się:

Od wczoraj, czyli od 1 grudnia ponownie są do dyspozycji mieszkańców Mławy kasy w miejskim ratuszu. Będą pracowały od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach: od 8:00 do 15:15. Urząd prosi interesantów o zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa sanitarnego.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów przedłużającym do 27 grudnia 2020 r. pracę zdalną urzędów administracji publicznej, Urząd Miasta Mława nadal będzie pracował zdalnie.

Oznacza to, że urząd będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (również we wtorki), w jego holu natomiast nadal będzie ustawiona urna, do której petenci mogą wrzucać korespondencję i wnioski.

Urząd Miasta Mławy rekomenduje kontakt mailowy lub telefoniczny (kontakt do poszczególnych komórek i wydziałów ratusza jest na stronie internetowej UMM).

W szczególnych przypadkach – przede wszystkim dotyczących spraw załatwianych w Urzędzie Stanu Cywilnego lub Wydziale Spraw Obywatelskich (Pałac Ślubów w parku miejskim) – urzędnicy obsługują interesantów bezpośrednio.

Ze względu na liczne docierające do Burmistrza Miasta Mława sygnały mieszkańców wyrażających potrzebę korzystania z kas, od 1 grudnia będą czynne także kasy w ratuszu.

UMM zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:15 i prosi o zachowanie niezbędnych wymogów sanitarnych – utrzymywanie dystansu społecznego oraz stosowanie osłon ust i nosa.

Jednocześnie, w trosce o bezpieczeństwo, UMM nadal zachęca do korzystania przy uiszczaniu opłat i podatków z bankowości elektronicznej.
KSM

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #3016406 | 82.160.*.* 5 gru 2020 14:44

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/monia89

    ! - + odpowiedz na ten komentarz