środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Elfy Trzy – spektakl online mikołajkową niespodzianką dla najmłodszych

2020-11-25 12:57:04 (ost. akt: 2020-11-25 13:00:50)

Autor zdjęcia: materiały MDK Mława

Podziel się:

Burmistrz Miasta Mława i Miejski Dom Kultury w Mławie zapraszają na spektakl „Elfy Trzy” przygotowany i nagrany przez Teatr Kultureska. Mikołajkowe przedstawienie będzie wyświetlane online 5 i 6 grudnia.

Spotkanie przy choince przed ratuszem i w sali kina Miejskiego Domu Kultury organizatorzy przełożyli na przyszły rok, ale zapewnili, że tegoroczne mikołajki dostarczą Wam również wielu emocji i zapamiętacie je na długo, jeżeli tylko zechcecie obejrzeć z nami autorski spektakl Teatru Kultureska.

Bohaterami tego widowiska będą roześmiane i roztańczone elfy, skore do psot i figli. Na scenie oprócz nich pojawi się również święty mikołaj.

„Elfy Trzy” to wyjątkowy spektakl dla dzieci, który oczaruje Was ciekawą historią, a także znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną.

Przedstawienie zbudowane jest na wyjątkowych piosenkach śpiewanych przez aktorów na żywo. Dostarcza wiele zabawy i uśmiechu, a przy okazji, jak każda dobra rozrywka, uczy.

Włączając stronę Miejskiego Domu Kultury 5 i 6 grudnia, odniesiecie wrażenie, że jesteście w prawdziwym teatrze, zanurzycie się w świat opowieści i poczujecie magię świąt, na którą czekacie już od wielu miesięcy.

W tych dniach pojawimy się w Waszych domach również z życzeniami, dlatego oglądajcie ten spektakl uważnie.

Organizatorzy tego wydarzenia mają nadzieję, że chociaż w ten sposób sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy.
Materiały: MDK, KN

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB