środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

W październiku ruszą zajęcia teatralne w MDK

2020-09-30 09:43:38 (ost. akt: 2020-09-30 09:47:55)

Autor zdjęcia: materiały MDK Mława

Podziel się:

Od 12 października 2020 r. będzie można korzystać z zajęć teatralnych w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

"Zawsze marzyłeś, by występować na scenie? Może to jest właśnie czas, by zrealizować swoje wewnętrzne pragnienie" — piszą na swojej stronie internetowej pracownicy MDK, zachęcając do udziału w zajęciach teatralnych. — "Zapraszamy wrażliwców, ale również osoby, które bywają duszą towarzystwa. Razem możecie dużo zdziałać, ale przede wszystkim zbudować zespół, który będzie tworzyć etiudy oraz spektakle teatralne. Pamiętajcie, że w niezwykle wymagającej sztuce aktorskiej niebagatelną rolę odgrywa nie tylko głosowa interpretacja tekstu, dlatego jeżeli śpiewasz, tańczysz, interesujesz się akrobatyką czy stepowaniem lub tworzeniem scenografii i kostiumów, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie."

I dodają: "W Miejskim Domu Kultury nauczysz się kultury scenicznej, emisji głosu oraz będziesz mieć okazję pracować z profesjonalistą — dyplomowanym aktorem Jarosławem Rosińskim, który wprowadzi Cię w świat teatru i trudnej sztuki lalkarskiej".

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywały w poniedziałki w godz. 16.00-18.00 w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie.
Zapisy pod tel. 23 654 35 85.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB