Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Pijany uderzył w drzewo i ogrodzenie, po czym zasnął za kierownicą

2020-08-31 15:08:09 (ost. akt: 2020-08-31 15:10:03)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Podziel się:

Mławska policja otrzymała zgłoszenie, dotyczące kierowcy volvo, który uderzył w drzewo a następnie ogrodzenie posesji. Po tym zdarzeniu kierujący wyszedł z auta, obejrzał uszkodzenia, po czym wsiadł za kierownicę i… zasnął. Był nietrzeźwy. Policję powiadomili świadkowie.

Do zdarzenia doszło w sobotę, tuż przed południem w miejscowości Łebki, gm. Strzegowo.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Volvo, 51-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc od Czarnocina w kierunku Niedzborza, na łuku drogi, zjechał z drogi, uderzył w drzewo na następnie w ogrodzenie prywatnej posesji.

Wyszedł z samochodu o własnych siłach, obejrzał uszkodzenia, po czym wsiadł za kierownicę i zasnął.

Świadkowie tego zdarzenia powiadomili policję oraz służby ratunkowe. Kierowca volvo był przytomny, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Wewnątrz pojazdu leżało około 30 sztuk pustych butelek po wódce o pojemności 100 ml. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Ciechanowie.

Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje – Twoja reakcja ma znaczenie ! Pijany kierowca na drodze to śmiertelne zagrożenie, dlatego tak ważna jest reakcja świadków. Policja coraz częściej odbiera takie właśnie sygnały. Działanie przypadkowych osób pozwala na wyeliminowanie realnego, ogromnego niebezpieczeństwa. Te przypadkowe osoby ratują ludzie życie i zdrowie. Dziękujemy.
Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB