Piątek, 5 marca 2021. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Zderzyły się trzy samochody, w tym ciężarówka i bus

2020-08-18 08:57:12 (ost. akt: 2020-08-18 09:11:23)

Autor zdjęcia: Archiwum

Podziel się:

Dzisiaj - 18 sierpnia, tuż przed godziną 2.00 w nocy na drodze krajowej nr 7 w Strzegowie doszło do zderzenia trzech samochodów: osobowego, ciężarowego i busa.

Na szczęście pojazdami podróżowali jedynie kierowcy. Niestety, jeden z nich, ten który prowadził auto osobowe, został w nim zakleszczony.

Na pomoc ruszyli strażacy — dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Mławy oraz druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych ze Strzegowa i miejscowości Unierzyż.

— Po przybyciu na miejsce, kierujący działaniem ratowniczym potwierdził dane ze zgłoszenia, poinformował również, że kierowca samochodu osobowego jest zakleszczony w pojeździe — poinformowała Jacek Dryll, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. — Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji i uwolnieniu poszkodowanego z pojazdu przy użyciu hydraulicznych narzędzi ratowniczych.

Po uwolnieniu i przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, poszkodowany kierowca został przetransportowany do szpitala.

Działania ratownicze trwały ponad trzy godziny. Na drodze ruch odbywał się wahadłowo.

Straty w wyniku wypadku oszacowano wstępnie na 30 tysięcy złotych.
lub

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB