Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Dzienny Dom Senior+ wznowił działalność

2020-06-09 14:17:05 (ost. akt: 2020-06-09 14:19:16)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Wczoraj, 8 czerwca po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiologiczną, wznowił pracę w trybie stacjonarnym Dzienny Dom Senior+ w Mławie. Są jeszcze wolne miejsca.

Z oferty pobytu w Dziennym Domu Senior + mogą skorzystać osoby w wieku co najmniej 60 lat, zwłaszcza mające trudności z wykonywaniem niektórych czynności dnia codziennego.

W placówce można spędzić miło i aktywnie czas w gronie nowych znajomych, pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu.

Podopieczni mają zapewnione gorące posiłki, zajęcia rehabilitacyjne, opiekę medyczną, poradnictwo specjalistyczne i warsztaty kulinarne. Korzystają też z ofert kulturalnych i rekreacyjnych.

Pobyt w Dziennym Domu Senior+ w Mławie jest odpłatny, a wysokość odpłatności uzależniona jest od sytuacji rodzinnej i wysokości miesięcznego dochodu seniora.

Uczestnik może przebywać maksymalnie 8 godzin od poniedziałku do piątku. Istnieje także możliwość krótszego pobytu przez 4 lub 6 godzin. Rzeczywista miesięczna odpłatność będzie uzależniona od liczby dni i godzin pobytu seniora od poniedziałku do piątku.

W 2020 r. miesięczny koszt pobytu przez 8 godzin od poniedziałku do piątku w Dziennym Domu Senior+ w Mławie wynosi 1262,85 zł, od którego naliczana jest odpłatność uczestnika.
KSM, OSW

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB