Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Dzielnicowe namierzyły złodzieja paliwa. W samochodzie miał też narkotyki

2020-05-19 12:35:45 (ost. akt: 2020-05-19 12:50:32)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Dwie dzielnicowe z posterunku policji w Szydłowie, krótko po przyjęciu zgłoszenia o kradzieży paliwa, zatrzymały sprawcę. W jego samochodzie policjantki znalazły także narkotyki oraz kradzione tablice rejestracyjne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj, 18 maja, dzielnicowe przyjęły zawiadomienie dotyczące kradzieży oleju napędowego na stacji paliw w miejscowości Szydłowo.

— Policję zaalarmowała obsługa stacji — informuje asp.szt. Anna Pawłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. — Kamery monitoringu zarejestrowały kierującego hondą, który po zatankowaniu blisko 100 litrów paliwa odjechał w kierunku Gruduska.

Patrol zauważył poszukiwany samochód na jednej z ulic, w Szydłowie.

Na widok policji, kierowca gwałtownie przyspieszył. Chwilę później został zatrzymany do kontroli drogowej.

W bagażniku auta znajdowały się cztery kanistry z paliwem. Podczas dalszego przeszukania, dzielnicowe zabezpieczyły środki odurzające, leki psychoaktywne oraz kradzione tablice rejestracyjne.

Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec Działdowa.

— W związku z podejrzeniem, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków, został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie pobrano mu krew do badań — kontynuuje oficer prasowy KPP. — Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalono, działdowianin nie miał także uprawnień do kierowania, a samochód, którym się poruszał, nie był dopuszczony do ruchu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Mławie.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB