środa, 8 kwietnia 2020. Imieniny Amadeusza, Cezaryny, Juliany

67- letni wędkarz ześlizgnął się z brzegu i utopił w stawie

2020-02-27 08:20:00 (ost. akt: 2020-02-26 08:46:32)

Podziel się:

Tragicznie zakończyła się wyprawa wędkarska 67-letniego mławianina. Mężczyzna w wyniku nieszczęśliwego wypadku utonął w stawie znajdującym się w Nowej Wsi w gminie Szydłowo.

W sobotę, 22 lutego 67-latek z Mławy wybrał się na ryby nad staw znajdujący się w miejscowości Nowa Wieś w gminie Szydłowo. Tego samego dnia około godziny 16:00 strażacy, po wcześniejszym otrzymaniu zgłoszenia, wyłowili zwłoki mężczyzny.
- Zgłaszający widział unoszące się na wodzie niedaleko brzegu ciało - informowała Jacek Dryll, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej państwowej Straży Pożarnej w Mławie. - Przy użyciu bosaka strażacy wydobyli ciało mężczyzny.
- Zwłoki wędkarza znalazł jego młodszy kuzyn, który zaniepokojony brakiem kontaktu telefonicznego przez kilkadziesiąt minut, postanowił udać się na miejsce, w którym jego wujek miał wędkować - wyjaśnia Marcin Bagiński, prokurator rejonowy w Mławie.
Jak podkreśla prokurator prawdopodobną przyczyną utonięcia to nieszczęśliwy wypadek w postaci ześlizgnięcia się do głębokiego na 4 metry stawu. Jednak ostateczna przyczyna będzie znana po sekcji zwłok.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB