Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

„Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2019” – ruszył plebiscyt

2020-01-02 16:00:12 (ost. akt: 2020-01-02 13:43:21)

Podziel się:

Na terenie garnizonu mazowieckiego trwa XI edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy”. W Mławie, o to zaszczytne miano rywalizuje 17 dzielnicowych z terenu miasta i gmin powiatu. Popularność dzielnicowego to jedno z najważniejszych kryteriów oceny jego współpracy z mieszkańcami. Już po raz kolejny, na terenie pow. mławskiego, główną formą konkursu jest plebiscyt internetowy.

Miano „Najpopularniejszego dzielnicowego”, zgodnie z regulaminem może zdobyć tylko dwóch funkcjonariuszy- pełniących służbę terenie miasta Mława oraz terenie gminnym. Jeśli znasz swojego dzielnicowego i jesteś zdania, że jego praca jest wzorem dla innych i zasługuje na wyróżnienie, zagłosuj w plebiscycie internetowym:

Zaznaczając polubienie przy zdjęciu dzielnicowego na stronie Facebook Policja Mława lub wysyłając e-mail z imieniem i nazwiskiem dzielnicowego na adres: kppmlawa@ra.policja.gov.pl ,

Organizatorzy przewidzieli także glosowanie tradycyjną metodą – za pomocą ankiety . Wystarczy odwiedzić budynek mławskiej komendy Policji i w okienku recepcji odebrać formularz ankiety, w którym, poza wskazaniem nazwiska najlepszego dzielnicowego, możemy przekazać swoje uwagi na temat bezpieczeństwa lokalnego. Urna do głosowania znajduje się w pomieszczeniu poczekalni KPP w Mławie. Ankiety nie można nigdzie pobrać ani jej wydrukować. Głosowanie odbywa się tylko na oryginalnych formularzach, przygotowanych przez organizatora.

Konkurs potrwa do końca stycznia. Kryterium oceny, będą głosy oddane przez internautów - w formie "lajków" lub wiadomości przesłanej mailowo oraz wypełnione ankiety.

Nazwiska i rejony dzielnicowych udostępnione są w poczekalni KPP w Mławie oraz na stronie internetowej KPP w Mławie http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wml w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY. Profil facebook Policja Mława znajdziecie pod linkiem https://www.facebook.com/policjamlawa/
Regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 12 lutego 2019 roku. Zapraszamy do głosowania. Zachęcamy także do korzystania z bezpłatnej aplikacji Moja Komenda – ułatwiającej kontakt z dzielnicowym.
KPP Mława

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #2844089 | 77.111.*.* 3 sty 2020 22:37

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

    ! - + odpowiedz na ten komentarz