Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Adamo Rudnik muzyczną gwiazdą Fight Exclusive Night we Wrocławiu!

2019-10-09 12:00:40 (ost. akt: 2019-10-12 11:10:46)

Podziel się:

Mławianin Adamo Rudnik będzie muzyczną gwiazdą Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się już w najbliższą sobotę - 12 października we Wrocławiu!

Adamo RUDNIK jest doskonale wszystkim znany jako gwiazda „Najlepszego Przekazu…!”, który kilka lat temu stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku muzycznym. Adamo RUDNIK to artysta motywujący swoim niezwykłym przekazem!

Już jako nastolatek osiągnął wiele spektakularnych sukcesów w show-biznesie. Można by ich wiele wymienia
… Jednym z największych był wydany singiel „Zawsze do celu” nagrany przez  Adamo RUDNIK-a i jego kolegów, który sprzedał się na poziomie — złotego krążka!

Ten wyjątkowy singiel „Zawsze do celu”, z jakim  Adamo RUDNIK jest najbardziej kojarzony, był jedynką na wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, a klip do tej niezwykle motywującej piosenki był jednym z najczęściej emitowanych teledysków w stacjach muzycznych w 2014 i 2015 roku. Adamo RUDNIK za ten singiel otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie na Polsat Super HIT Festival w koncercie „ Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”, Pozytywny i motywujący przekaz tego singla „Zawsze do celu” został doceniony również przez wielu polskich sportowców.

Adamo RUDNIK będzie muzyczną gwiazdą Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się 12 października we Wrocławiu. Transmisję otwarcia gali zobaczycie na żywo o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB