Wtorek, 7 kwietnia 2020. Imieniny Donata, Herminy, Rufina

Wandale zniszczyli aleję Św. Wojciecha

2019-09-06 08:22:56 (ost. akt: 2019-09-06 08:37:15)

Autor zdjęcia: UMM

Podziel się:

Wygięty znak drogowy, puszki po piwie oraz połamane paliki wokół zasadzonych drzew – to szkody, jakie zostały wyrządzone przez nieznanych sprawców na pasie zieleni będącym częścią oddanej rok temu do użytku Alei Świętego Wojciecha.

Droga ta, umożliwiająca wyjazd z największego osiedla Mławy – Osiedla Książąt Mazowieckich – stanowi ważny szlak komunikacyjny pomiędzy dzielnicami oraz wyprowadza ruch samochodów ciężarowych na obrzeża miasta. Przyciąga do siebie nie tylko kierowców, ale również spacerowiczów. W letnie wieczory można spotkać tam rodziny z dziećmi, rowerzystów, biegaczy i rolkarzy. Niestety, jak się okazuje, aleja przyciąga również miłośników napojów alkoholowych, którzy po ich spożyciu przejawiają destrukcyjne skłonności.

Atakiem wandali padły drewniane paliki, mające za zadanie ochronę posadzonych drzew. Wokół nich znaleźć można opróżnione puszki po piwie. Uszkodzony został również znak drogowy D-6, który został wygięty i pochylony nad jezdnią.

Jeżeli będą Państwo świadkami podobnych uszkodzeń mienia publicznego, prosimy o szybką reakcję i kontakt ze Strażą Miejską. Fotografie szkód prosimy przesyłać na adres mailowy strazmiejska@mlawa.pl. - informuje Urząd Miasta.
UMMKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB