Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Ognisty weekend w powiecie mławskim

2019-07-22 09:34:36 (ost. akt: 2019-07-22 09:55:29)

Podziel się:

W ostatni weekend strażacy zmuszeni byli do bardzo częstych interwencji. Odnotowali nie tylko pożary na polach. Spaleniu uległo także poddasze w budynku mieszkalnym, a nawet przyczepa samochodu.

W piątek, 19 lipca straż pożarna otrzymała informację o pożarze domu i lasu.
W Bońkowie Kościelnym płonęło zboże i słoma - około 20 arów. Na miejscu były jednostki z PSP Mława, OSP Kowalewo i OSP Radzanów.

Z kolei w Grzybowie spaleniu uległo poddasze w budynku mieszkalnym. Przyczyny powstania pożaru bada policja. Na miejsce niezwłocznie przybyły dwa zastępy PSP Mława i 2 OSP Wieczfnia Kościelna.

W sobotę, 20 lipca strażacy odnotowali dwa pożary (zboże i słoma) na polach. Jeden w Kluszewie, a drugi w Pawłowie. Doszło również do pożaru kombajnu zbożowego. W walce z żywiołem brały udział zastępy KP PSP Mławie oraz OSP z KSRG.

Tego dnia strażacy musieli zmagać się także w z pożarami w Unierzyżu. Tam paliło się zboże - ok 0,5 ha i las - ok. 3 ary. W akcji brał udział zastęp PSP Mława i pięć zastępów OSP z KSRG.

W niedzielę, 21 lipca interwencje strażaków dotyczyły pożaru samochodu osobowego na stacji benzynowej w Mławie okolice DK 7, a także pożaru przyczepy ze słomą w Mączewie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB