Sobota, 17 kwietnia 2021. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Już dziś bezpłatne badanie słuchu w Mławie

2019-07-10 11:00:48 (ost. akt: 2019-07-10 10:25:57)

Podziel się:

Osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem mogą 10 oraz 11 lipca (środa, czwartek) wykonać bezpłatne badanie. Samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje przy ul. Stary Rynek 19 przy budynku Urzędu Miasta Mława.

Bezpłatne badanie jest adresowane głównie do osób po 30 roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem, ale profilaktycznie będą mogły je wykonać osoby już od 15 roku życia w obecności osoby pełnoletniej.

Badanie będzie wykonywane w godzinach 9-14. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne i trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.

Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki w gabinecie Słuchmed na ul. dr Anny Dobrskiej 1 II piętro gab. 214.
(IP)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB