Sobota, 17 kwietnia 2021. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Wakacji nadszedł czas!!!

2019-06-26 18:00:00 (ost. akt: 2019-06-26 10:26:20)

Podziel się:

19 czerwca w sali gimnastycznej dyrektor siódemki pan Mariusz Lempek dwukrotnie obwieścił brzmieniem dzwonka koniec roku szkolnego i nadejście wakacji.

O godzinie 9.00 odbył się apel uczniów klas I-III, na którym dyrektor szkoły złożył gratulacje uczniom, ich nauczycielom i rodzicom. Szczególne słowa skierował do trzecioklasistów, którzy od września zaczną kolejny, ważny etap w edukacji.
Wyjątkowy charakter miała uroczystość zakończenia roku szkolnego klas starszych.
Po wielu latach przerwy żegnaliśmy absolwentów klas ósmych, którzy bardzo wzruszeni dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w ich edukację.
Najpilniejsi uczniowie i najwybitniejsi młodzi sportowcy otrzymali z rąk dyrektora Mariusza Lempka nagrody i statuetki. A było ich naprawdę dużo. Gratulujemy naszym absolwentom wysokich wyników w nauce i z egzaminu.
Bardzo wzruszającym momentem w czasie uroczystości było pożegnanie nauczycieli, którzy odeszli na emeryturę: pani Zofia Kazimierska, pani Teresa Nachyła, pani Krystyna Polak.
Obecny na apelu burmistrz miasta – pan Sławomir Kowalewski podziękował nauczycielom i rodzicom za wysiłek włożony w edukację najmłodszych mieszkańców Mławy, a uczniom życzył radosnych i bezpiecznych wakacji.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB