Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Triumf rodzinnego debla z Mławy

2019-06-26 11:30:30 (ost. akt: 2019-06-26 13:21:48)

Podziel się:

Reprezentanci 14. miejscowości utworzyli 14. par, które w minioną sobotę walczyły w turnieju o Puchar LTT Laver. Najlepszym deblem w rywalizacji na lubawskich kortach okazali się tata z synem, czyli Wojciech i Adam Chocholscy z Mławy.

Choć turnieje na kortach ziemnych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie nie są wliczane do żadnych poważnych rankingów typu ITP, nie ma w nich nagród w postaci luksusowych samochodów sportowych, to jednak chętnych do rywalizacji nie brakuje. Nie inaczej było w minioną sobotę, kiedy to odbył się turniej deblowy o Puchar LTT Laver.

Odpowiedzialny za organizację "laverowych" turniejów Jacek Świątkowski po konsultacjach z zawodnikami postanowił, że w pierwszej fazie turnieju 14-zespołowa stawka podzielona zostanie na 4 grupy. Oto jak przedstawiały się ich składy:
• grupa A: Tomasz Czarnecki/Marek Adamowski (Pokrzydowo/Rypin), Michał Głogowski/Tomasz Nowocin (Działdowo/Lidzbark Wel.), Jacek Świątkowski/Martyn Michalak (Lubawa/Lubawa);
• grupa B: Łukasz Żywicki/Jacek Sokołowski (Nowe Miasto Lub./Nowe Miasto Lub.), Wiesław Darkowski/Marek Dzieńkowski (Iława/Płośnica), Leszek Jastrzębowski/Janusz Łukaszewski (Lidzbark Wel./Lidzbark Wel.), Marek Reszka/Serafin Reszka (Tereszewo/Tereszewo);
• grupa C: Wojciech Chocholski/Adam Chocholski (Mława/Mława), Dragan Andrijevic/Marek Tuptyński (Chorwacja/Brodnica), Karol Gerczuk/Tobiasz Gerczuk (Ciche/Ciche), Tomasz Dumkiewicz/Przemysław Kruszewski (Iława/Lubawa);
• grupa D: Wojciech Milewski/Roman Boberek (Nowe Miasto Lub./Nowe Miasto Lub.), Marcin Romanowski/Mateusz Gruz (Żuromin/Żuromin), Rafał Ankowski/Jan Krauzewicz (Lubawa/Lubawa).

Koniec końców w finale zameldowali się Wojciech i Adam Chocholscy, którzy po zaciętym pojedynku pokonali parę Michał Głogowski/Tomasz Nowocin (4:6, 6:2, 10:6).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB